MS club chcę tu być

Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym miasta? Interesuje cię jak działa Muzeum i chcesz mieć wpływ na to co oferuje dla Ciebie? Jeśli oczekujesz spersonalizowanych atrakcji w świecie sztuki i kultury, a także  pragniesz zdobyć wiedzę i kompetencje, które pomogą w interpretowaniu sztuki, to ms club jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym miasta? Interesuje cię jak działa Muzeum i chcesz mieć wpływ na to co oferuje dla Ciebie?

Jeśli oczekujesz spersonalizowanych atrakcji w świecie sztuki i kultury, a także  pragniesz zdobyć wiedzę i kompetencje, które pomogą w interpretowaniu sztuki, to ms club jest właśnie dla Ciebie!

Zostając Klubowiczem nie tylko dołączasz do pierwszego w Polsce programu zrzeszającego osoby zainteresowane sztuką, przede wszystkim otrzymujesz nielimitowany bezpłatny wstęp na wszystkie wystawy stałe i czasowe, a także dostęp wielu przywilejów m.in.:

  • spersonalizowany program muzealnych atrakcji, dopasowany do Twoich potrzeb,

  • udział w specjalnych wydarzeniach kierowanych tylko do Klubowiczów – przedpremierowe oprowadzania po wystawach, spotkania z artystami i kuratorami, warsztaty,

  • bezpłatny i nieograniczony wstęp na wystawy stałe i czasowe we wszystkich oddziałach Muzeum Sztuki w Łodzi,

  • możliwość wejścia do Muzeum z jednym zaproszonym gościem w cenie 1 PLN

  • pierwszeństwo wejścia do wszystkich 3 oddziałów Muzeum Sztuki w Łodzi podczas Europejskiej Nocy Muzeów, udziału w wybranych wydarzeniach muzealnych na preferencyjnych warunkach

  • spotkania w gronie osób zainteresowanych sztuką, rozmowy, dyskusje

  • stałych i okazjonalnych rabatów w muzealnych kawiarniach i księgarniach

  • otrzymywania informacji o działaniach Muzeum i ms clubu

  • otrzymania jednorazowego pakietu powitalnego przy zakupie karty MS CLUB.

Nie czekaj wiecznie na piątek! Zdobądź możliwość nieograniczonego wstępu już dziś i dołącz do nas!

W każdym z 3 oddziałów Muzeum Sztuki w Łodzi możesz zakupić kartę uiszczając opłatę i wypełniając formularz.

Nową, imienną, ważną przez rok kartę wyślemy na adres wskazany w formularzu. 
 

MS CLUB jest pod opieką Działu Edukacji Muzeum Sztuki, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: Marta Wlazeł  m.wlazel@msl.org.pl.

Załączniki

Mapa

51.7718438, 19.4482831